П'ятниця, 10 лютого 2023 06:08

НАСИЛЬСТВО- ЦЕ СМІТТЯ, ЯКЕ ТРЕБА ВИНОСИТИ З ДОМУ

Домашне насильство - це не внутрiшньосімейна справа чи особливості родинного спілкування, це протиправні дії, які не мають виправдання, не мають соціальних меж та про які не можна мовчати.
9 січня представниця студентської молоді, майбутній працівник соціальної сфери Аліна Коновал та соціальний педагог коледжу Олена Лобурцова прийняли участь у презентації інформаційно - просвітницької кампанії: "Конотоп- територія добра та милосердя".
Мета заходу: привернути увагу громадськості до гендерно - зумовленого насильства та відпрацювати шляхи проведення просвітницької роботи разом з усіма органами державної та місцевої влади для запобігання домашнього насильства в громаді.
Тільки спільними зусиллями ми зможемо дійти до рівня нульової толерантності стосовно насильства в громаді та державі загалом.