ПОДАРУЙ КНИГУ

Бібліотека Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ проводить постійно діючу акцію «Подаруй бібліотеці сучасну книгу», адже книга – один із найцінніших винаходів людства. Вона сіє правду, добро, любов, вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду, навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних. Сьогодні без книги ми не можемо уявити своє життя, бо вона — постійний супутник, найкращий порадник у всіх життєвих ситуаціях і для студентів, і для зрілої, досвідченої людини. Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає».
Приєднуйтесь до акції!
У цей непростий час, коли йде війна… дуже потрібна підтримка, особливо моральна! Тут на допомогу приходять книги та бібліотека.
Не залишайтесь байдужими – бібліотеці потрібні нові книги!
Добрі справи робити приємно!