НАВЧАННЯ З ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

2 лютого 2023 року студенти Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ Валентин П'ЯНИХ, Альона ГЕРАСИМЕНКО, Наталія МОГИЛЕВСЬКА, Петро ДРУК, Артем БАБІЧ - долучились до навчань з першої домедичної допомоги в КЗ СОР «Конотопський фаховий медичний коледж».
Молодь прослухала теоретично-практичне навчання «Перша невідкладна допомога» при пораненнях різного ступеня тяжкості, кровотечах, транспортування постраждалих при переломах, правила надання першої допомоги при ранах, опіках, кровотечі, правильні дії при пошкодженнях ока, серцево - легеневої реанімації дорослого і дитини та взаємодопомоги при критичних станах.
Дякуємо фахівцям своєї справи, за отримані значення та практичні навички.
Навчання були проведені за ініціативи відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.