КУБКОВІ ЗМАГАННЯ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД ЧОЛОВІКІВ

З 30 січня по 1 лютого 2023р. були проведені Кубкові змагання з волейболу серед чоловічих команд пам'яті волейболістів ветеранів Ковальського Г.М., Графіка В.І., Покрови О.О.
Команду Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сум ДУ представляли юнаки:
Андрій ХАРЧЕНКО
Олександр ГАРЯЧИЙ
Андрій ХОДЖАЄВ
Олег БАТЮК
Микола ЛІЩЕНКО
Владислав ГУСАК
В'ячеслав ГОРЄЛИЙ
Артем ДУМЕНКО
Ярослав ШКУМАТ
Навіть в складних умовах війни, коли майже немає світла, тепла, безкінечні повітряні тривоги, хлопці змогли гідно підготуватися до змагань та продемонстрували свій професіоналізм та відданість обраному виду спорту.
Директор коледжу Дмитро КОСЕНКО завітав підтримати хлопців на фінальні ігри. З гордістю вболівав за команду, а по завершенню привітав хлопців та відзначив подякою капітана команди Андрія Харченко.
Дякуємо профспілці коледжу в особі Григорія МАЛАЩУКА за фінансову підтримку наших спортсменів.
Війна триває, але й життя продовжується. Молодь навчається, тренується, перемагає. В цьому наша сила та незламність!
Разом до ПЕРЕМОГИ України!!!

Медіа