"ПРИЄМНОСТІ В ЩЕДРУ П'ЯТНИЦЮ "

Колектив Конотопського індустріально -педагогічного фахового коледжу СумДУ з листопада 2022 року був активним учасником проєкту "Центр неформальної освіти"від ГО "Простір рівних можливостей", під час якого тісно взаємодіяли, навчали та комунікували з молоддю міста, а координатором проєкту в коледжі була соціальний педагог Олена Лобурцова.
По закінченню проєкту, 13 січня КІПТяни отримали приємні подарунки у вигляді різноманітного канцелярського та спортивного приладдя, для проведення активностей з молоддю.
Щиро дякуємо за можливість бути дотичними до участі в обласних проєктах, розвитку молодого покоління міста та плідну співпрацю ГО " Простір рівних можливостей"Відділ Конотопської міської ради у справах молоді та спорту.