УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ "КРИЛА ЖИТТЯ"

Вдалий рік починається з гарних новин та корисних справ. Наприкінці 2022 року гурток «Творчий простір» вирішив долучитися до благодійної ініціативи та взяти участь у Міжнародному проєкті між Україною та Чехією, організований за підтримки Міністерства культури , громадської організації «Крила життя» та фестивальних порталів «Land of Talants» та « Gold Europe». По закінченню 2 туру,до якого з 2014 заявок ввійшло 1671, студентка ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ» Коновал Аліна у січні 2023 року була нагороджена дипломом 2 ступеня за виконання декоративних робіт «Зимові чари» та «Крижана казка» з майже забутого виду українського народного декоративного мистецтва-витинанки. Метою даного конкурсу був обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками, відродження, збереження і розвиток національної культури та безумовно підтримка миру та територіальної цілісності України. Важливо зауважити, що студентка нашого навчального закладу Коновал Аліна вже не вперше своїм талантом та вмінням популяризувати улюблений вид мистецтва, допомагає збирати кошти на потреби ЗСУ та роботи корисні справи. Від щирого серця вітаємо Коновал Аліну та пишаємось, що виконавча майстерність, розуміння стилю, популяризація забутих видів мистецтв, дозволяють нашим студентам представляти свої роботи як в України так і подорожувати за кордоном.