ДОБРО ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ

Стало доброю традицією студентської КІПТівської родини в період новорічних свят дарувати радість малечі.
Сьогодні, 20 грудня, волонтери Конотопського індустріально -педагогічного фахового коледжу Сум ДУ відвідали вихованців Благодійного фонду "Серця Любові" та в рамках благодійної акції "Добро починається з тебе"передали зібрані речі та іграшки працівниками та студентами коледжу.
Також волонтери разом з малечею виготовили новорічні прикраси у вигляді яскравих ялинок та сніжинок,поспілкувалися та просто провели час у теплій дружній атмосфері.
Подарована радість та задоволення дітлахам надихає на нові ідеї та більш цікаві заходи, а також безсумнівно приносить шалене задоволення від спілкування з малечею .
Дякуємо адміністрації закладу за багаторічну співпрацю та приємну атмосферу.