СВЯТО ДОБРИХ СЕРДЕЦЬ

5 грудня - Міжнародний день волонтерів - свято тих, хто за покликом серця допомагає іншим.
Українські волонтери - це ті, хто своєю самовідданою працею наближає нашу ПЕРЕМОГУ.
Сьогодні за ініціативи відділу міської ради у справах молоді та спорту відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня волонтера в укритті Конотопського ліцею № 7 імені Григорія Гуляницького, де відбулося нагородження волонтерів Конотопської громади.
Наші активістки-волонтери Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ Анастасія МОСКАЛЕНКО, студентка спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", Тетяна ШАДОРІНА, студентка спеціальності "Інженерія програмного забезпечення " отримали почесні грамоти міської ради за вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху громади.
Вітаємо наших дівчат!
Потужні виступи творчого оркестру 58 окремої мотопіхотної бригади імені Івана Виговського та неймовірно талановитої молоді міста, серед яких була і наша Юлія ТЕРТИЧНА, створили патріотичний дух та святкову атмосферу в залі.
Завдяки волонтерам захисники відчувають надійний тил, який надає колосальну підтримку для продовження боротьби за незалежність нашої країни.
Дякуємо всім волонтерам за їх небайдужість. Ваша щоденна робота та самовіддача заслуговують на найбільшу повагу.
НАСНАГИ, СИЛ ТА ШВИДШОЇ ПЕРЕМОГИ!!!

Схожі матеріали (за тегом)