ТОЙ ХТО ДАРУЄ РАДІСТЬ ІНШИМ - ЩАСЛИВИЙ САМ

"ТОЙ ХТО ДАРУЄ РАДІСТЬ ІНШИМ - ЩАСЛИВИЙ САМ" і це з впевненістю можна сказати про учасників волонтерського центру Конотопського індустріально -педагогічного фахового коледжу Сум ДУ "ДОБРОБУТ".
Кожен з них є індивідуальним, неповторним та неймовірно талановитою особистістю.
Шановні студенти - волонтери, щиро вітаю вас зі святом- МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ВОЛОНТЕРА. Зичу мирного неба, яскравих світанків, натхнення, невтомно творити добрі справи та допомогати нашій державі, ЗСУ, суспільству, громаді, адже в реаліях сучасного сьогодення саме ви- волонтери можете змінити майбутнє країни та світогляду людей загалом.
Впродовж всієї вашої волонтерської діяльності було впроваджено та реалізовано безліч ідей спрямованих на допомогу, тому працюйте не покладаючи рук, ідіть впевнено по життєвому шляху та не зупиняйтеся на досягнутому.
Ми пишаємося кожним з вас, цінуємо та віримо в краще.