АВТО ДЛЯ ЗСУ

Колектив студентів та працівників КІПТУ придбав авто для ЗСУ!

Добрі справи завжди сприяють духовному росту, а сьогодні пришвидшують нашу Перемогу.

Непереможні Збройні сили України вже скоро засвітять сонце правди над Україною. Приємно, що до цього світла долучилися студенти та викладачі КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТУ).

Завдяки спільній фінансовій співпраці всіх працівників та студентів коледжу, а також профспілки коледжу (на чолі Григорія Малащука), профспілкової організації Сумського державного університету (на чолі голови Валентини Боровик) та Сумської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України (на чолі голови Сергія Осадчого) був придбаний автомобіль для ЗСУ.

Тепер залишилося діло за малим, студенти спеціальності "АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ". Майбутні техніки-механіки у найкоротший термін підготують автомобіль для передачі нашим захисникам.

Нехай Бог береже наших воїнів, а ми будемо допомагати в боротьбі за краще майбутнє, бо у нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!