ВЧИМОСЯ ПРОДУКТИВНО СПІЛКУВАТИСЯ

З метою сприяння розвитку емоційного інтелекту молоді та формування навичок ефективної комунікації, 30 листопада в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ відбулося тренінгове заняття «Як спілкуватися продуктивно?». Учасниками заходу стали студенти коледжу спеціальностей «Підприємство, торгівля та біржова діяльність» і «Соціальна робота». В процесі роботи ведуча тренінгу, викладач фахових дисциплін коледжу Марина  Сивець, ознайомила учасників з факторами, що заважають та сприяють ефективності процесу комунікації. Учасники під час рольової гри на власному досвіді переконалися у дії стереотипів та «ярликів» у спілкуванні та створили свій власний образ людини, яка вміє спілкуватися продуктивно. До речі, ефективне спілкування самі учасники пов’язували з відчуттям щастя. Дійсно, сучасна молодь, на долю якої випало обмеження в можливостях живого безпосереднього спілкування, ще більше усвідомлює його цінність, необхідність та актуальність розвитку необхідних для його здійснення навичок, а в Конотопському індустріально-педагогічному коледжі СумДУ створюються необхідні умови для формування подібних компетенцій.
Захід відбувся за підтримки Центрів неформальної освіти та ГО "Простір рівних можливостей".