МАЙСТЕР-КЛАС "АРТ - ТЕРАПІЯ У РОБОТІ ЗІ СТРЕСОМ"

Військовий час викликає нагальну необхідність розвитку у сучасної молоді навичок долання наслідків стресових ситуацій.

В Конотопському-індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДу дбають про те, щоб наша молодь була обізнана з практичними методами подолання стресу. З цією метою, 21 листопада в стінах КІПФК СумДУ викладачем фахових дисциплін, Мариною Сивець було проведено майстер-клас «Арт-терапія у роботі зі стресом». Учасники майстер-класу стали студенти спеціальності «Соціальна робота», для яких вміння працювати з трансформацією стресового стану не тільки особистісно, а й професійна важлива компетенція.
Протягом заняття студенти мали можливість опрацювати техніки 4-х напрямків арт-терапії: музико-терапія, пісочна терапія, робота з фольгою та ізо-терапія. Ознайомилися з властивостями кожного зі згаданих інструментів арт-терапевтичної роботи, дізналися про вимоги та правила їх застосування у роботі зі своїми почуттями чи емоційним станом іншої людини, переконалися власноруч у цілющих властивостях мистецтва. Марина Олександрівна сама є сертифікованим арт-терапевтом, тому інформацію студенти отримали від практика, що застосовує запропоновані методики у своїй професійній діяльності. По завершенню заняття присутні на ньому дівчата відмітили покращення власного емоційного стану, а деякі - знайшли новий погляд на проблемні питання, які до цього здавались невирішуваними протягом кількох попередніх років.
Захід відбувся за підтримки Центрів неформальної освіти в сумській області " спільно ГО " Простір рівних можливостей"