Четвер, 17 листопада 2022 02:48

ЗАПАЛИМО ВОГНИК ТОЛЕРАНТНОСТІ

Кожного з нас приваблюють люди, які схожі на нас, але це не означає, що всі інші гірші за нас або якісь не такі.
Бути терплячим, поважати, прийняти і розуміти це все прояв толерантності.
Толерантність – це можливість для кожної людини знайти розуміння і підтримку, відчуття безпеки та впевненості в собі.
Сьогодні,16 листопада весь світ відзначає Міжнародний день толерантності, а студентська молодь КІПТу стала активним учасником тренінгового заняття на тему:"Запалимо вогник толерантності", який провела соціальний педагог коледжу Олена Лобурцова.
Під час заходу студенти ознайомилися з поняттям та ознаками толерантності, вчилися прийняттю індивідуальності кожної особистості та долати упереджене ставлення до оточуючих.
Адже запорукою стабільності, успішності та єдності суспільства є толерантність​ до чужого способу життя, поведінки та світогляду.
Захід відбувся за підтримки Центрів неформальної освіти та ГО "Простір рівних можливостей".