ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери – люди, справою яких є віддана, невтомна праця на благо людей.

Для нашого коледжу, це свято особливо близьке та трепетне, адже ми єдиний в регіоні заклад фахової передвищої освіти, який веде підготовку фахівців за спеціальністю: "Соціальна робота", а наші випускники є конкурентоспроможними на ринку праці.
Вкрай важливу роль у соціальній сфері відіграє навчання, підготовка висококваліфікованих фахівців, а цим займаються наші викладачі циклової комісії фінансово-економічних та соціальних дисциплін.
Тож від імені адміністрації коледжу та від себе особисто відаю колег, студентів, випускників, усіх, хто працює в соціальній сфері.
Бажаю Вам ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ, стабільного майбутнього, терпіння до буденних реалій, цікавих проєктів і шалених достатків.