ОВОЛОДІННЯ ПРАКТИЧНИМИ НАВИЧКАМИ У РОБОТІ З ДІТЬМИ ТА ОСОБЛИВОСТЯМИ ФУНКЦІОНУВАННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

4 листопада в рамках тижня комісії соціальних дисциплін, студенти спеціальності Соціальна робота під керівництвом соціального педагога Олени Лобурцової відвідали Благодійний фонд "Серця Любові" де познайомилися з основними видами діяльності установи, особливістю індивідуальної та групової роботи фахівців та змогли активно працювати з вихованцями.
Майбутні фахівці соціальної роботи активно долучилися до взаємодії з дітлахами, змогли налагодити стосунки та провести час з користю для себе та дітлахів.
Під час сьогоднішньої зустрічі здобувачі освіти провели інтерактив "Барви осені", де створили з вихованцями вишукану осінню композицію та пригостили дітлахів соковитими дарунками осені.
Щиро дякуємо директорці фонду Олені Миколаївні за співпрацю, а фахівцям за теплу зустріч та змістовне знайомство з закладом та його особливостями роботи.