З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сумського державного університету вітає директора коледжу, Дмитра КОСЕНКА, з днем народження.
Ми надзвичайно раді, що наш навчальний заклад очолює мудрий та креативний керівник, який дбає про кожного працівника та веде коледж до розвитку й процвітання.
Дмитре Сергійовичу, увесь дружній колектив КІПТу щиро вітає Вас зі святом, бажає Вам міцного здоров'я, мирного неба над головою та благополуччя.
Бажаємо без перешкод та особливих зусиль досягати своєї мета, а поруч відчувати надійне плече родини, друзів та колективу! Бажаємо завжди вірити в свою мрію, вірити в диво, у щасливий випадок! Дякуємо долі за те, що вона перетнула наші з вами дороги!