ЩОРІЧНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ "ІННОВАЦІЯ ТІЛОВИХОВАННЯ 3,0. ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ"

27 жовтня 2022 р. в режимі онлайн відбулася щорічна онлайн-конференція "Інновація тіловиховання 3,0. Виклики сьогодення", в якій взяли участь викладачі ФВ Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сум ДУ.
Організаторами заходу є Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти", Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України.
Під час зустрічі розглядались теми: "Як адаптувати заняття фізичної культури до сучасності?", "Які інновації та нові підходи у викладачів сьогодення?", "В якому напрямку підвищувати кваліфікацію?", "Як заняття спортом впливає на відновлення психічного здоров'я?"