ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ТРАНСПОРТНИХ ДИСЦИПЛІН

В останній тиждень жовтня, за традицією у ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сум ДУ» проходить тиждень циклової комісії транспортних дисциплін. Тиждень циклової комісії триватиме з 24 по 29 жовтня та буде насичений значною кількістю цікавих та корисних заходів, зокрема й тому, що у останню неділю жовтня країна буде відзначати День автомобіліста. На жаль, у цьому році формат проведення заходів буде реалізовуватись в умовах дистанційного навчання, але попри складні часи та випробування, професіоналізм викладачів нашого навчального закладу дозволить цикловій комісії розкрити свій творчий потенціал, запропонувавши здобувачам освіти долучитись до нових форм організації таких заходів. Зауважимо, що проведення тижня циклової комісії транспортних дисциплін є однією з форм урізноманітнення роботи в навчальному закладі. Тож планування тижня сплановано так, щоб заходи охоплювали різні елементи транспортної галузі та були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку студентів.