НОВИНИ КОМІСІЇ БУДІВЕЛЬНИХ, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ТА ЗВАРЮВАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІННОВИНИ КОМІСІЇ БУДІВЕЛЬНИХ, ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ ТА ЗВАРЮВАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

Війна вносить свої корективи та розставляє пріоритети зокрема і у виборі майбутньої професії.
Очевидно, що правильно і актуально на сьогодні пов'язати свою професійну діяльність з будівництвом ,??? Адже наша Перемога??? потребуватиме вмінь, навичок та ґрунтовної підготовки для відновлення зруйнованих міст, їх інфраструктури та розбудови України за європейськими стандартами.
Тому запрошуємо на навчання до КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТУ)?‍??‍??‍? за спеціальністю "Будівництво та цивільна інженерія"❗❗❗
✅✅✅Для того щоб переконатися в правильності обраної професії, нещодавно в коледжі було проведено День спеціальності. Студенти 1 курсу спеціальності "Будівництво та цивільна інженерія" пройшли шлях становлення майбутнього техніка-будівельника, ознайомились зі змістом фахових дисциплін:
✅- "Будівельне матеріалознавство" - що є базою для вивчення інших спеціальних предметів і саме знання цієї дисципліни дають чітке розуміння області застосування матеріалів, їх властивостей та якості;
✅- "Інженерна геодезія" - це наука з якої розпочинається будівництво - адже планування будівельного майданчика, винесення розмітки майбутньої будівлі, контроль якості зведення конструкції не можливі без знань теодолітних і нівелірних робіт;
✅- "Будівельні конструкції" - це основа проектування будівлі, об'ємного бачення її ще до початку будівництва;
✅- "Технологія і організація будівельного виробництва" - дисципліна, що покликана навчити вірно виконувати всі будівельні процеси, адже від правильної послідовності здійснення кожного виду будівельних робіт залежить довговічність та надійність будівлі. А ми будуємо на віки, залишаємо свій слід нащадкам і з вірою в Перемогу запрошуємо майбутніх абітурієнтів обрати саму мирну і таку необхідну нашій країні професію - БУДІВЕЛЬНИК???.
ВІРИМО В ПЕРЕМОГУ! ВІРИМО В ЗСУ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!