Онлайн-зустріч психологів Сумщини

В умовах воєнного стану значно підвищилася роль спеціалістів психологічної служби системи освіти щодо збереження психічного здоров’я учасників освітнього процесу, відновлення їх внутрішніх ресурсів.

Проте не менш важливим є відновлення і внутрішнього ресурсу самих спеціалістів психологічної служби.

Адже професії практичного психолога, соціального педагога належать до категорії допомагаючих професій, а тому, надаючи підтримку та допомогу дітям та дорослим, спеціалісти можуть відчувати втому від співчуття, що, у свою чергу, може призвести до професійного вигорання.

Проте тільки ресурсний психолог чи то соціальний педагог зможуть надати якісну допомогу.

Знайомству з методами, що сприяють стабілізації психоемоційного стану, було присвячено онлайн-зустріч, проведену 22 вересня 2022 року навчально-методичним центром психологічної служби комунального закладу Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти для практичних психологів.

Виступ практичного психолога Калинкiноi на тему: Використання психологичного iнструментарiю в роботi практичного психолога .