Четвер, 15 вересня 2022 05:21

"ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ В ПЕРІОД ВІЙНИ"

12 вересня пройшли он-лайн тренінг майбутні соціальні працівники, студенти коледжу 831 та 821 групи спеціальності "Соціальна робота" на тему "Запобігання торгівлі людьми в період війни".
Під час заходу, тренерка національної тренерської мережі ГО " Ла Страда-Україна" та к. пед. н., доцент кафедри соціальної роботи НУ "Чернігівська політехніка Децюк Тетяна Миколаївна ", донесла до студентської молоді важливість розуміння причин потрапляння в терни работоргівлі та шляхи його уникнення .
Майбутні фахівці соціальної сфери засвоїли отримані знання, що допоможе їм в трудовій діяльності.
Модератором зустрічі виступила соціальний педагог коледжу Олена Лобурцова, що наголосила на необхідності інформувати суспільство про найбільш важливу проблему сучасності з метою запобігання торгівлі людьми та збереження життя кожного громадянина в такий складний час для нашої країни