Неділя, 11 вересня 2022 14:26

"ЗАПОБІГАННЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ В ПЕРІОД ВІЙНИ"

Торгівля людьми одна з найактуальніших проблем сучасності і потребує особливої уваги.
Продовжуємо підвищувати рівень обізнаності студентської молоді коледжу з питань торгівлі людьми.
09 вересня 2022 року пройшов ще один он-лайн тренінг для здобувачів освіти 111/811 групи на тему: "Запобігання торгівлі людьми у період війни", тренеркою була - Тетяна Децюк, кандидатка педагогічних наук, доцентка Національного університету "Чернігівська політехніка", а модератором зустрічі виступила соціальний педагог коледжу Олена Лобурцова.
Жертвами будь яких форм рабства стають мільйони людей.
Відсутність достовірної інформації про працевлаштування, перетин кордону, незнання своїх прав стає мінімальним набором причин потрапляння до рук работоргівлі.
Тому ми приділяємо важливого значення інформуванню студентства коледжу про найбезпечніший злочин проти особистості - торгівля людьми.