На відділенні "Професійна освіта" продовжується успішне складання кваліфікаційних іспитів.

17 червня 2022 року свій рівень оволодіння знаннями з дисциплін: Контроль якості зварювання, Виготовлення зварних конструкцій, Технологічне устаткування, Основи охорони праці, Теоретичні основи зварювання плавленням та тиском підтверджували випускники групи 431 «Професійна освіта.Зварювання».

Екзамен проходив у дистанційній формі.

Найкращий рівень знань продемонстрували студенти Лебедь Артем і Яковенко Євгеній.

Екзаменаційна комісія у складі голови Бакалини Б.О. - головного інженера Конотопського комунального підприємства «Теплогарант», Кравченко О.О. - заступника голови комісії, членів комісії Романенко Л.В., Хижникової Т.А. оцінювала підготовку студентів до професійної діяльності.

Вітаємо з успішною здачею іспиту!