"ВЧИМОСЯ ПИСАТИ ПРОЄКТИ ПРАВИЛЬНО. Частина 2."

Що мотивує студента?Цікаві знання та коло однодумців.

Сьогодні 3 травня впродовж дня студенти Конотопського індустріально-педагогічно фахового коледжу Сум ДУ спеціальності Соціальна робота Анна РУБАН та Евеліна ЗАЯРНА разом із соціальним педагогом Оленою ЛОБУРЦОВОЮ продовжили навчатися написанню проєктів.

Тренінг- консультація пройшла цікаво, доступно та насичена неймовірно важливою інформацією.

Спікери заходу , такі як Оксана МАЛЬЧЕНКО з особистого досвіду, донесла всю серйозність та складність підготовки проекту, Владислав ДІБРОВА звернув увагу на труднощі реалізації проектів, з його розповіді чітко зрозуміло з якими організаціями краще співпрацювати.

Також під час зустрічі Ольга Резніченко роз'яснила особливості формування бюджетних коштів та багато іншого.

Щиро дякуємо організаторам за насичене навчання та сподіваємося на тісну співпрацю, адже не вимушена атмосфера та цінна інформація не змусила сумувати, а залишила привід для роздумів та продуктивну діяльність.