"ТВОРИ ДОБРО - ВОНО ПОВЕРНЕТЬСЯ"

Щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю,який встановлений резолюцією A/RES/47/3 Генеральної Асамблеї ООН 14 жовтня 1992 року. Інвалідом є особа зі стійким розладом функцій організму, зумовленим захворюванням, наслідком травм або з уродженими дефектами, що призводить до обмеження життєдіяльності, до необхідності в соціальній допомозі і захисті.
Студенти спеціальності Соціальна робота та волонтери коледжу постійно надають волонтерську допомогу діткам з інвалідністю та проводить різноманітні розвивольно - розважальні заходи для вихованців інтернатних закладів та благодійного фонду "Серця Любові".
Шановні дітки, зичимо вам міцного здоров'я, добробуту, мирного неба та щасливого дитинства.