"ПОДОРОЖ ТРАГІЧНИМИ ПОДІЯМИ З МИНУЛОГО"

Минуло вже 80 років від трагічних подій, що сколихнули не лише Європу, а й людство взагалі, адже Бабин яр уже упродовж десятиліть є символом страшних злочинів нацизму часів Другої світової війни.
23 вересня студенти 721 групи спеціальності "Інженерія програмного забезпечення", разом з класним керівником відвідали Конотопський краєзнавчий музей імені О. М. Лазаревского, де стали учасниками змістовної екскурсії, під час якої, зокрема, дізналися про фашистські загони Айнзацгрупи, створені німецьким керівництвом для ліквідації населення, знищення військовополонених на окупованих територіях. На жаль, наше місто також постраждало в часи Другої світової війни. Разом з поважним Шамілем Акічевим КІПТяни побували на місці розстрілів наших земляків та поклали квіти до могили. Студенти з великим захопленням слухали лектора, а потім після зустрічі ще довго обговорювали події того часу з класним керівником.