В ГОСТЯХ НА ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Студенти та працівники закладу завітали у гості до своїх колег для привітання з днем вишиванки. Політехівці гостинно відчинили свої двері у стінах осередку волонтерства - музеї закладу, де вже чекала поважна гостя, засновниця літературної студії "Джерела" Ірина Михайлівна Козлова. Під запашний чай з барвистого самовару та під солодкі смаколики студенти та гості з захопленням слухали лектора Ірину Козлову та берегиню музею навчального закладу Тетяну Миколаївну Радько про чарівний світ вишиванки. Присутні мали нагоду доторкнутися до старовинних вишитих речей з сімейної скрині Ірини Михайлівни і почути зворушливі родинні історії. Від щирого серця дякуємо за запрошення , неперевершені враження від зустрічі та чудові подарунки!

Медіа