1 ГРУДНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

В рамках акції шістнадцять днів проти насильства, студенти-волонтери ІПТКІСУМДУ 831 групи підготували інформаційні повідомлення на тему: " 1 грудня - всесвітній день боротьби зі СНІДом" , випустили психологічну газету, що ти знаєш про Віл/СНІД та підготували призентацію ролику на тематику профілактика Від/СНІДу, практичним психологом була проведена соціально- психологічна гра фото - фішка . 2 грудня міжнародний день боротьби з рабством. Метою цього дня є викорінення таких сучасних форм рабства, як торгівля людьми, сексуальна експлуатація, найгірші форми дитячої праці, примусові шлюби, продаж наречених, передання у спадщину вдів і насильницьке вербування дітей для подальшого використання у збройних конфліктах. В рамках акції, студенти волонтери підготували інформаційні повідомлення для студентів за тематикою:" Як діяти при працевлаштуванні за кордоном" . Заходи в рамках акції проводила практичний психолог Калинкіна С. І.

Схожі матеріали (за тегом)