СТЕЖИНОЮ ДОБРА Й ЛЮБОВІ

Кажуть, що колишніх викладачів не буває, бо це професія, яка на все життя закарбовує в нашій пам’яті студентські роки та викладачів, що вели нас дорогою знань, висівали в юнацьких душах розумне, добре, вічне на шляху здобуття професійної майстерності. Велика їм подяка за це, наша добра пам’ять і повага.

Напередодні Дня працівників освіти, який ми відзначимо 6 жовтня, волонтери Індустріально-педагогічного технікуму КІ Сум ДУ вже не перший рік, в складі керівника Лобурцової О.О. та студентів: Піюк Марини, Демяненко Ілони, Бараболіковаї Анни привітали букетами квітів і теплими словами викладачів-пенсіонерів з їх професійним святом.

Допомогу в організації доброї справи активну участь прийняла профспілка технікуму в особі Малащука Г.А., мобільність групи забезпечив завідувач навчально-виробничими майстернями Хижняк М.С.