Підсумкова конференція за результатами технологічної практики

Для становлення професійної компетентності майбутніх майстрів виробничого навчання важливою умовою є проходження технологічної практики.

Студенти другого курсу проходили практику на різних підприємствах в організаціях і установах України.

15 березня в читальній залі відбулася підсумкова конференція за результатами технологічної практики, яку проходили студенти другого курсу відділення «Професійна освіта». З настановчими словами на подальше професійне зростання звернувся до студентів завідувач навчально-виробничими практиками С.М. Олійник, який підвів підсумки проходження даної практики, зупинився на її головних аспектах та особливостях. З аналізом роботи студентів під час практики виступили керівники Бараболіков В.М., Лук’яненко В.В., Хижняк М.С., Коваленко В.В., Сушко О.В. Студенти презентували хід та результати їхньої діяльності, поділилися своїми враженнями та набутим досвідом роботи.