Понеділок, 22 травня 2023 05:41

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА У ПРОГРАМІСТІВ

Навчальна практика на спеціальностях ІТ напрямку КІПФК СумДУ
Одним із складових елементів ОПП, які формують професійні компетенції фахівця являється навчальна практика. На спеціальності 121 «Розробка програмного забезпечення» таких практик дві: з предметів «Програмування» та «Об’єктно-орієнтоване програмування».
Саме зараз у групі 731 проходить шеститижнева навчальна практика з ООП. Специфіка спеціальності та умови сьогодення спонукали обрати дистанційну форму проведення, але це не впливає на якість і об’єм отриманих навичок.
В ході практики студенти використовують найсучасніші програмні засоби та технології розробки програмного забезпечення. І отримані на даній практиці знання та навички дозволять студентам прийняти участь у розробці онлайн сервісу для «Управління соціального захисту населення нашого міста», що позитивно вплине на імідж коледжу.