КРОК ДО ПЕРЕМОГИ

Участь у благодійній акції "Обміняй іграшку та допоможи"ЗСУ".
Добро – це те, чим ми прагнемо наповнити своє життя. Добрі, щирі люди випромінюють світло і тепло, які відчувають всі оточуючі.Адже невипадково говорять: «Доброта врятує світ!».
Вчора, 22 липня учасники волонтерського центру "Добробут" Конотопського індустріально- -педагогічного фахового коледжу СумДУ долучилися до Благодійної акції по збору коштів для ЗСУ "Обміняй іграшку та допоможи захисникам", яка ініційована відділом молоді та спорту КМР. Також за допомогою техніки "Боді- арт" КІПТяни створювали цікаві образи для малечі міста.Щасливі посмішки дітлахів, задоволені батьки та наповнені радістю та оптимізмом студенти - означає, що ми на вірному шляху.
Також КІПТяни підрахували та вручили зібрані кошти Олександру Щербині, приватному підприємцю, волонтеру, для придбання корисних речей для ЗСУ.
ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ.
ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА