61-Й ДЕНЬ ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ рОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ

Освітній процес в КІПТі триває. З 16 березня 2022 року в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ (КІПТі) відновилося проведення навчальних занять у дистанційному форматі. Навчальний процес проходить в у синхронному та асинхронному режимах.
Мета дистанційного навчання під час війни – не лише засвоєння нових знань, а й психологічна підтримка, спілкування, перемикання уваги здобувачів. Понад 600 студентів навчаються дистанційно! Це можливо завдяки наявності у коледжі потужних електронних освітніх платформ: Google Meet; Moodle; ‎ Google Classroom.
Сьогодні все повинно працювати для перемоги. Не всі можуть взяти у руки зброю. І ми на своєму місці: викладачі, які вчать, студенти, які вчяться, повинні виконувати свій обов’язок – сумлінно, совісно працювати. Це наша участь і наш внесок у перемогу, бо віримо, що вона за нами. Життя не закінчується, Україні потрібні будуть фахові спеціалісти, мудрі працівники.