"ПАСХАЛЬНЕ КУРЧА"

В КІПТівській родині склалася добра традиція, перед Великоднем відвідувати вихованців КУСОР Конотопського дитячого будинку-інтернату.

Студенти Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу Сум ДУ спеціальності Соціальна робота під керівництвом соціального педагога Олени Лобурцової 21 квітня гарно попрацювали та виготовили з вихованцями інтернату чарівний пасхальний атрибут.

Дівчата отримали чудовий і святковий настрій та солодкі подаруночки перед святом.

Майбутні працівники соціальної сфери мали чудову нагоду пройти в церкву, яка знаходиться в стінах КУСОР Конотопського дитячого будинку інтернат та прослухати коротеньку історію її створення та функціонування.

Нехай пасхальне курча вселяє віру в швидку перемогу та оберігає вихованок закладу.

Дякую волонтерам коледжу за частинку подарованого тепла та відмінно проведений майстер клас для дівчат.