МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ЛЯЛЬКИ-МОТАНКИ

Напередодні святкових днів та початком канікул, вихованці гуртка "Творчий простір" відвідали майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки.
З народними традиціями виготовлення українського оберега дітей знайомила майстриня Ірина Михайлівна Козлова, яка відома в нашому місті як краєзнавець, керівник літературної студії "Джерела" та волонтер.
Під час проведення майстер-класу Ірина Михайлівна ознайомила дітей з історією виникнення ляльки-мотанки, цікавими звичаями, з якими вона пов'язана значенням кольорів тканини, ниток тощо.
В теплій та дружній атмосфері діти з задоволенням слухали розповіді майстрині та сумлінно мотали основу ляльки, загадували бажання та занурювалися в цікаву подорож традиціями українського народу.
Отримавши гарний настрій від спільної роботи, завершили майстер-клас чаюванням з запашними тістечками та дівочими розмовами про українські обереги.