СПІВПРАЦЯ З ПАРТНЕРАМИ

У четвер, 11 квітня 2024 р., відбулось підписання Договору про співпрацю та Угоду щодо реалізації програм академічної мобільності між ВСП "Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж СумДУ" та ВСП "Роменський фаховий коледж СНАУ".
Підписантами виступили директори коледжів - Дмитро КОСЕНКО та Олександр ІЛЛЄНКО.
"Наші заклади мають багато спільного і давно підтримують партнерські стосунки, тому й вирішили з Олександром Іллєнко підписати Договір про співпрацю та Угоду щодо реалізації програм академічної мобільності, метою яких є організація взаємного освітнього та наукового співробітництва, реалізація дотичних програм та проєктів" - зазначив Дмитро Косенко.
Співпраця передбачає обмін актуальною інформацією, участь викладачів і студентів у конференціях, конгресах та інших заходах. Плануються також спільні активності щодо розробки та впровадження нових навчальних курсів, програм, обмін кращими практиками.
Хочемо, щоб наше партнерство було прикладом того, як не конкурувати, а посилювати успіхами й досягненнями професійну спільноту.