ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ

Педагогічний колектив коледжу постійно турбується про професійний розвиток здобувачів освіти, організовуючи різноманітні форми взаємодії з роботодавцями.
Днями відбулася гостьова лекція для студентів спеціальності Соціальна робота, 831 та 821 групи, доповідачем якої виступила начальник відділу "Служби у справах дітей" Алла ДЕМ'ЯНЕНКО.
Фахівчиня розкрила тему:"Сімейні форми влаштування для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування"
Студентська молодь активно вела діалог, ставила запитання та отримувала кваліфіковані відповіді.
Під час зустрічі майбутні соціальні працівники отримали професійне тлумачення термінів усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу та законодавчі аспекти їх функціонування.
Щиро дякуємо Аллі Олександрівні за постійну співпрацю та неймовірно змістовну зустріч, що стане корисною в майбутній професійній діяльності наших здобувачів освіти.
Модератор зустрічі соціальний педагог коледжу Олена ЛОБУРЦОВА.