Звіт циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін

за 2023 календарний рік

Робота з талановитою молоддю (олімпіади, конкурси, конференції та ін.)

П.І.П. студента, група

Керівник

Вид заходу

Результативність

Тимченко С. 702 група

«Використання методів дослідження в роботі МВН»

17 березня 2023 р.

Гаман Т.

«Фактори розвитку особистості»

Даценко Б.

702 група

«Професіограма майстра виробничого навчання»

Кузьменко А.

321 група

«Форми та методи національно-патріотичного виховання»

Тимченко С. 703 група

6-9 грудня 2023 р.

Гаман Т.

Захарченко

Олександр

Хрокало

Євгенія

Гаврилюк

Аліна

Плохотников Сергій

Дейнека

Сертифікат про участь

Проведення виховних заходів професійного напрямку:

Захід

Відмітка про виконання

Найбільш цікавий захід

Казимірчук Р. І.

Круглий стіл за участі роботодавців «Моя майбутня професія: її престиж та імідж».

Психологія

Вєтрова О. Д.

Майстер-клас «Формування практичних умінь використання діагностичного інструменту в педагогічній діяльності».

Бадьор І. В.

Методичний семінар – обмін досвідом «Визначення рівня вихованості та розробка характеристики».

Казимірчук Р. І.

Педагогічний консиліум роботодавців з випускниками «Реалізація педагогічних ідей В. О. Сухомлинського в системі ПТО»

Назимко Н. С.

Педагогічний практикум «Професійне становлення майбутнього педагога- майстра виробничого навчання»

МНОООП

Вєтрова О. Д.

Презентаційний меседж «Інклюзивне навчання в системі педагогічних погдядів В. О. Сухомлинського»

Бадьор І. В.

Колективна творча справа «Людина народжується, щоб лишити добрий слід на землі»

жовтень 2023 р.

Вивчення та узагальненню передового досвіду викладача:

П.І.Б. викладача

Тема досвіду

Що зроблено по вирішенню проблеми

педагогіка

Використання методів проблемно-розвиваючого навчання.

Методична розробка «Методика підготовки та проведення нетрадиційних лекцій».

ОМВР

Підвищення результативності національно-патріотичного виховання.

Методична розробка «Національно-патріотичне виховання студентської молоді»

психологія

Умови ефективної організації процесу взаємодії зі здобувачами освіти.

Методична розробка «Використання інтерактивних методів роботи на заняттях з психології»

ОМПН

Методика професійного навчання в умовах реформування системи професійної освіти

Методична розробка «Зарубіжний досвід організації професійно-практичної підготовки»

Виконання плану підвищення кваліфікації викладачів:

Бадьор І. В. «Домедична допомога постраждалим в умовах воєнного часу». ЦРКП СумДУ,

лютий 2023 (60 год).

Казимірчук Р.І. «Саногенне мислення, як умова психологічної стійкості педагога». СОІПП лютий 2023 (30 год.)

Казимірчук Н. В. «Саногенне мислення, як умова психологічної стійкості педагога». СОІПП лютий 2023 (30 год.).

Вєтрова О. Д.  «Саногенне мислення, як умова психологічної стійкості педагога». СОІПП лютий 2023 (30 год.).

«Методи активізації навчального процесу». ЦРКП СумДУ, жовтень 2023 (30 год.)

Гостьові лекції:

«Діджиталізація професійного навчання». Бадьор І. В., Шатрюк В. майстер виробничого навчання ДПТНЗ Конотопське ВПУ.

«Як зберегти емоційне, фізичне та ментальне здоров’я під час війни». Вєтрова О. Д.,

Марті І. В. практичний психолог Запорізького національного університету.

Участь в семінарах, конференціях:

Бадьор І. В. Практичний семінар «Педагогічні технології в роботі куратора групи в умовах воєнного стану». Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти. Лютий 2023.

IV Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання сучасної педагогіки»: творчість, майстерність, професіоналізм. Березень 2023.

Практичний семінар «Здоровий та активний спосіб життя – невід’ємна частина ментальності суспільства». Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти. Квітень 2023.

Вєтрова О. Д. Практичний семінар «Педагогічні технології в роботі куратора групи в умовах воєнного стану». Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти. Лютий 2023.

V Міжнародна наукова конференція «Цифрова економіка та інформаційне суспільство». Квітень 2023.

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Інклюзивна освіта: ідея, стратегія, результат». Квітень 2023.

Науково-практичний онлайн-семінар «Діагностика та моніторинг обдарованості особистості». Травень 2023.

ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Сучасні проблеми фізичного виховання спорту та туристично-краєзнавчої роботи». Листопад 2023.

ІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційні практики наукової освіти». Грудень 2023.

Публікації:

Вєтрова О. Д. Теоретичні аспекти інклюзивної освіти: тези доповідей ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції. Травень 2023.

Вєтрова О. Д. Психологічні аспекти розвитку спортивної обдарованості у дітей. Листопад 2023.