ЧЕРГОВЕ ЗАНЯТТЯ

22 листапада пройшло заняття гуртка «Веб розробник» і як завжди активну участь у роботі приймали студенти спеціальності «Професійна освіта. Цифрові технології». Саме участь у гуртковій роботі дозволяє поглиблено вивчати теоретичний матеріал та набувати необхідні для фахівця вміння та навички, котрі знадобляться у практичній діяльності.
Заняття проводяться в Zoom версії Premiun, яка дозволяє використовувати найсучасніші технології організації онлайн занять серед яких студентам найбільш до вподоби використання відеозаписів, спільні дошки, поділ на команди і сумісна робота над проектами. Можливість віддаленого керування клавіатурою та мишкою надають чудові можливості проведення саме практичних занять.