КУРСИ З РОЗРОБКИ САЙТІВ ПОЧАЛИ СВОЮ РОБОТУ

Омріяний світ ІТ доступний для випускників 9-11 класів нашого міста стає все ближчим і доступнішим завдяки наявності спеціальності «Розробка програмного забезпечення» у КІПТі.
Вже два тижні в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ проходять безкоштовні курси з розробки сайтів для учнів 9, 11 класів нашого міста. Ознайомчий курс складається з 30 годин, що проводяться у зручний час (18:00-19:00 у середу та п’ятницю) за дистанційною формою з використанням програмних засобів.
Основними завданнями курсів з веб розробки являються:
- популяризація однієї з найпопулярніших галузей в нашому місті;
- надання можливості випускнику школи практично ознайомитись з процесом розробки програмного забезпечення, розробити власний ресурс і таким чином з’ясувати, чи підходить даний фах саме для нього.
Вже сьогодні ми маємо чудові результати:
- кожен із учнів ознайомився з базовими поняттями веб;
- замовив безкоштовний хостинг та домен на яких виконують розробку власного сайту;
- встановив найпопулярнішу CMS Wordpress та виконав базові налаштування;
- обрав та встановив тему і базові плагіни, що необхідні для розробки сайту.
Запрошуємо і Вас поринути у світ ІТ розробки, вступивши до нас у коледж.