ОПЕРАЦІЇ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТІЖНОГО ОБОРОТУ. РОЗРАХУНКИ З ВИКОРИСТАННЯМ ПЛАСТИКОВИХ КАРТОК

25 жовтня 2023 року в межах вивчення дисципліни «Банківські операції» керівник відділення 905 АТ УкрСиббанку Суятінов Ігор Вікторович провів гостьову лекцію для здобувачів освіти IIIкурсу Конотопського індустріально-педагогічного фахового коледжу СумДУ спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» на тему: «Операції з обслуговування платіжного обороту. Розрахунки з використанням пластикових карток».
В ході лекції, Ігор Вікторович висвітлив актуальних питання, які розкривають суть і структуру платіжних систем, платіжних інструментів, специфіку побудови національної платіжної системи України та особливості дії платіжних систем провідних країн світу. Було акцентовано увагу на системі електронних платежів (СЕП) Національного банку України та платіжних системах «MasterCard», MasterCard International Incorporated, США; «Visa», Visa International Service Association, США; «NovaPay», ТОВ «НоваПей», Україна.
Лекція була насиченою та викликала жвавий інтерес у слухачів. Високий професіоналізм, педагогічна майстерність, компетентність і активність лектора, викликали позитивні враження, зацікавленість, відповідну розумову й поведінкову реакцію здобувачів освіти.Студенти мали змогу задати питання, висловити свої думки та отримати лаконічні, змістовні відповіді.
Активність здобувачів вищої освіти, їхня зацікавленість у таких зустрічах мотивує колектив циклової комісії фінансово-економічних дисциплін продовжувати практику проведення таких лекцій в Конотопському індустріально-педагогічному фаховому коледжі СумДУ.