Середа, 27 вересня 2023 10:52

ПРОГРАМА ВНУТРІШНЬОЇ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ ДЛЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ, ІЗ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

ВСП «Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж Сумського державного університету» запрошує взяти участь в програмі внутрішньої академічної мобільності.

Ми раді прийняти українських здобувачів фахової передвищої освіти, які виявлять бажання освоїти певні освітні компоненти, навчальні дисципліни за спеціальностями:

• 015 Професійна освіта (Будівництво та зварювання)
  • 015 Професійна освіта (Енергетика, електротехніка та Електромеханіка)
  • 015 Професійна освіта (Транспорт)
  • 015 Професійна освіта (Цифрові технології)
  • 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • 072 Фінанси, банківська справа та страхування
  • 121 Інженерія програмного забезпечення
  • 192 Будівництво та цивільна інженерія
  • 274 Автомобільний транспорт
  • 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
  • 231 Соціальна робота

за  програмою внутрішньої академічної мобільності, що триватиме до кінця 2023/2024 навчального року. Здобувач освіти – учасник цієї програми за результатами навчання одержить академічну довідку про реалізацію права на академічну мобільність, що підтверджуватиме опанування ним відповідних освітніх компонентів та отримання відповідної кількості кредитів ЄКТС. Така довідка буде підставою для визнання відповідних кредитів за основним місцем навчання.

Участь в програмі академічної мобільності безкоштовна. Освітній процес за програмою академічної мобільності здійснюватиметься з використанням інформаційно-комунікаційних технологій (дистанційно) на основі додатків Google Meet, Zoom/

Для участі в програмі академічної мобільності заповніть цю форму прикріпіть фото чи скан необхідних документів і чекайте на дзвінок нашого координатора академічної мобільності.

Прочитано 159 разів Останнє редагування Середа, 27 вересня 2023 11:05