"КОНФІГУРАЦІЯ ТА НАЛАГОДЖЕННЯ МІКРОПРОЦЕСНИХ ПРИСТРОЇВ РЗА"

Дружні відносини з навчальними закладами допомогають запозичити досвід та удосконалити свої діяльність в навчальному процесі коледжу.
В рамках співпраці з НУ"ЧЕРНІГІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА" відбулася гостьова лекція для студентів 332 групи, спеціальності "Електротехніка, Електроенергетика, Електромеханіка" на тему: "КОНФІГУРАЦІЯ ТА НАЛАГОДЖЕННЯ МІКРОПРОЦЕСНИХ ПРИСТРОЇВ РЗА"
Лектором виступив к.т.н.доцент кафедри електричної інженерії та інформаційно-вимірювальних технологій Ігор Віталійович Діхтярук.
Під час зустрічі студентська молодь ознайомилася із засобами мікропроцесорних РЗА, особливістю роботи релейного захисту та розширили знання з налагодження релейного захисту.
Щиро дякуємо за плідну співпрацю НУ "Чернігівська Політехніка" та Ігор Діхтярук за змістовну зустріч та цікавий формат подачі інформації.
Координатор зустрічі майстер в/н Лобурцов Андрій Олександрович.