"ОЦІНКА ПІДПРИЄМНИЦЬКИХ РИЗИКІВ"

28 березня 2023 року у форматі співпраці циклової комісії фінансово-економічних та соціальних дисциплін ВСП " Конотопський індустріально-педагогічний фаховий коледж " Сумського державного університету з супермаркетом "Та-Да" заступник керуючої Людмила Пелюта (випускниця КІПТу 2017 року спеціальності "Економіка підприємства") провела лекційне online заняття для студентів 3-го курсу спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" , освітньо-професійної програми "Економіка підприємства." Тема заняття "Оцінка підприємницьких ризиків" з навчальної дисципліни "Організація виробництва, планування бізнесу та оцінка його ефективності." Згідно плану лекції було розглянуто сутність та види ризиків, які враховуються при бізнес-плануванні, методика оцінювання впливу ризиків та напрямки їх мінімізації. Було застосовано поєднання усної подачі матеріалу з мультимедійною презентацією, наведено приклади з практичної діяльності, що дало можливість глибоко розкрити тему лекційного заняття.