ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ IІІ КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 141 « ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА»

В рамках Тижня циклової комісії будівельних, електротехнічних та зварювальних дисциплін студенти 332 спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка прослухали лекцію за навчальною темою: "Графіки електричних навантажень. Визначення і позначення основних фізичних велич", яку провів начальник відділу паливно-енергетичних ресурсів КП «Теплогарант», випускник Харківського авіаційного інституту за спеціальністю інженер-електромеханік – Микола Володимирович Василиненко. Микола Володимирович, за освітою та за специфікою роботи фахово обізнаний з вимогами до електропостачання промислових, цивільних споруд та АПК. "Складання графіків електричних навантажень підприємств, цивільних споруд та АПК є необхідною умовою для надійного забезпечення електроенергією всіх видів споживачів в будь-який час доби та в будь-яку пору року. Складання графіків дає можливість вірно вибирати всі елементи СЕП та раціонально використовувати провідниковий матеріал, а також дає можливість раціонально використовувати силові трансформатори і підтримувати коефіцієнт потужності в заданих межах, що в свою чергу зменшує втрати електроенергії - зазначив Микола Володимирович. Студенти з цікавістю ознайомились із матеріалом лекції. Щиро дякуємо Миколі Володимировичу за змістовну лекцію, будемо раді бачити Вас з цікавим матеріалом.