ТРИВАЄ ТИЖДЕНЬ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ ТРАНСПОРТНИХ ДИСЦИПЛІН

28 жовтня 2022 р. у КОНОТОПСЬКОМУ ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ (КІПТІ) завідувачем навчально-виробничою практикою, викладачем спецдисциплін Сергієм ОЛІЙНИКОМ та майстром виробничого навчання Володимиром КОВАЛЕНКОМ проведено конкурс "КРАЩІЙ ВОДІЙ КІПТУ - 2022".
Даний захід проходив у два етапи: знання теоретичної частини, під час якого студенти виконували тестові завдання з Правил дорожнього руху, та практичне виконання вправ на автодромі:
 - розворот в габаритному "дворику",
 - рух по "змійці",
 - заїзд заднім ходом у ворота.
Кращі результати теоретичної підготовки показали Кузьменко Анатолій ( 321 група, "Професійна освіта. Транспорт"), Шкуропадський Дмитро ( 931 група, "Автомобільний транспорт"), Бариба Богдан ( 941 група, "Автомобільний транспорт").
Практичні навички водіння найкраще продемонстрували Бариба Богдан та Галич Сергій ( 342 група, "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка"). За результатами комплексного оцінювання перемогу отримав Бариба Богдан, студент 941 групи.
Дякуємо здобувачам освіти за участь у конкурсі та бажаємо в майбутньому бути вправними водіями