ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ IV КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" ОПП "ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ"

Студенти 941 групи спеціальності "АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" ОПП "ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ" прослухали лекцію за навчальною темою: "Підвіски сучасних автомобілів з електронним керуванням" з дисципліни "Особливості будови, діагностування технічного стану і технічне обслуговування сучасних автомобілів", яку провів регіональний директор ТОВ СТ Маркет Груп, випускник коледжу - Микола Іванович Сілюченко.
Микола Іванович, за освітою та за специфікою роботи фахово обізнаний з вимогами до сучасних автомобілів преміум класу.
"Підвіскою автомобіля називають сукупність пристроїв, що забезпечують
пружний зв'язок між несучою системою і мостами чи колесами автомобіля;
зменшення динамічних навантажень на несучу систему і колеса і затухання їх
коливань, а також регулювання положення кузова автомобіля під час руху.Сучасні автомобільні підвіски стають складними конструкціями, що поєднують механічні, гідравлічні, пневматичні та електричні елементи, часто мають електронні системи управління, що дозволяє досягти поєднання високих параметрів комфортабельності, керованості і безпеки" - зазначив Микола Іванович.
Студенти з цікавістю ознайомились із матеріалом лекції.
Щиро дякуємо Микола Івановичу за змістовну лекцію, будемо раді бачити Вас з цікавим матеріалом