ПОДОРОЖ ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯУВАННЯ

По закінченню вивчення навчальної дисципліни "Місцеве самоврядування та соціальна робота" студенти 831 групи Індустріально – педагогічного технікуму КІ Сум ДУ 25 листопада 2019 року під керівництвом викладача соціальних дисциплін Лобурцової О.О. здійснили екскурсію до Міської ради .

Молодь мала можливість прослухати історію заснування органу, створення та розподіл місцевого бюджету, особливості роботи депутатів та відвідати різні структурні підрозділи , сесійну залу, спробувати себе в ролі депутата, а головне зустрітися безпосередньо з мером нашого міста Артемом Юрійовичем та поспілкуватися з ним. Артем Юрійович залюбки приділив нашим студентам час, показав своє робоче місце, розповів деякі особливості своєї роботи та відповів на питання студентства.

Молодь отримала безліч позитивних емоцій та задоволення від проведеного заходу .

Дякуємо за проведення цікавої екскурсії Качурі Ользі Олегівні.