ПРЕЗЕНТАЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ В РАМКАХ ТИЖНЯ СОЦІАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

02 листопада 2019 року в Індустріально-педагогічному технікумі був проведений «День відкритих дверей». Локацію «Соціальна робота» підготували провідний викладач соціальних дисциплін Стаднік А.І. та практичний психолог ІПТ КІ СумДУКалинкіна С.І. Вони приготували презентацію та матеріали для майбутніх абітурієнтів. Іванюк Вікторія розповіла майбутнім студентам про особливості соціальної роботи, як навчаються студенти цієї спеціальності, в яких проектах приймають участь, які тренінги відвідують, як проходить їх студентське життя. Вікторія презентувала створення студентського соціального театру під керівництвом Стаднік А.І. та про участь прооновській програмі з Калинкіною С.І.

Практичний психолог провела зі студентами практичну вправу яка дала можливість абітурієнта проаналізувати як реалізовуються їх права в громаді. Ця співпраця покращила емоційний стан абітурієнтів та сформувала уявлення про спеціальність «Соціальна робота». Викладачі запросили абітурієнтів вступати на спеціальність «Соціальна робота» тому що вона вкрай необхідна в нашому суспільстві та дає можливість працевлаштування.