ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

15 березня 2023 р. відбулося ІІ засідання атестаційної комісії, на якому розглядалися питання атестації педагогічних працівників КОНОТОПСЬКОГО ІНДУСТРІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ СУМДУ (КІПТУ) у 2022-2023 навчальному році.
Під час засідання педагогічні працівники коледжу, які атестуються у поточному навчальному році, продемонстрували результати своєї педагогічної діяльності в міжатестаційний період у вигляді презентацій (портфоліо), де узагальнили методичні напрацювання, свій педагогічний досвід, досягнення, плани на майбутнє, матеріали щодо участі у конференціях, вебінарах, тренінгах і конкурсах різного рівня та інші форми роботи.
Атестаційна комісія закладу освіти на основі ознайомлення з результатами роботи та матеріалами, висвітленими в портфоліо отримала узагальнюючу інформацію про діяльність майстрів виробничого навчання та викладачів.